دنیای وب، سلام!

hello-web

دنیای وب، سلام! اگر این نوشته رو می‌خونید احتمالا یکی از اولین خوانندگان این وبلاگ هستید. تو اولین نوشته خواستم به سبک پست پیش فرض وردپرس یه سلامی کرده باشم به اهالی دنیای وب! بطور خلاصه این وبلاگ یک وبلاگ شخصی و البته عمومی است. شخصی چون تو قدم اول بخاطر خودم ایجاد شده و عمومی بدلیل اینکه نوشته‌ها مرتبط با موضوعات طراحی و توسعه وب هست و هر کسی که علاقه‌منده می‌تونه از مطالب استفاده کنه.
مباحثی که تو این وبلاگ به اونها خواهم پرداخت، گرافیک، برنامه نویسی، css3، جی کوئری، html5، ابزارهای توسعه، کاربردپذیری، UI/UX، Flat design، اخبار، معرفی متدهای جدید، آموزش، معرفی منابع، طرح های الهام بخش و در کل هر چیزی که به حوزه طراحی وب مرتبط باشه، هست. البته واضحه که نه دانش تخصصی پرداختن به این همه مبحث در من وجود داره و نه زمانش. پس بیشتر مطالب -همزمان با یادگیری خودم- یا جمع آوری میشن یا ترجمه. این وسط اگر تجربه‌ای در حین کار روی پروژه‌های خودم کسب کردم که به درد بخور باشه منتشر می‌کنم.
پیشنهاد من دنبال کردن خوراک و همچنین اکانت توییتری هست که برای این وبلاگ ساختم. تو این اکانت سعی می‌کنم روزانه لینک‌های مفیدی از متدها، آموزش‌ها، هک‌ها، منابع و … منتشر کنم. امیدارم نوشته‌های این وبلاگ به دردتون بخوره 🙂

7 نظر دنیای وب، سلام!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *